Zmiana totalna

Każda z nas, kobiet choć raz w życiu marzyła o tym, by wszystko zmienić. Totalna metamorfoza. Czasem jest to podyktowane zwykłym znużeniem i monotonią, a czasem ważnym i znaczącym wydarzeniem w naszym życiu. Niezależnie od tego jaki jest powód takiej potrzeby, najczęściej nie wiemy jak podjąć się takiej zmiany, by była ona udana.

Zacznijmy od fryzjera i kosmetyczki. Ale nie idźmy do pierwszego lepszego salonu czy gabinetu, bo takiej metamorfozy możemy długo żałować. Zrezygnujmy też z wizyty u osób, do których chodziłyśmy cały czas do tej pory. Znajdźmy prawdziwych profesjonalistów., którzy w internecie cieszą się samymi pozytywnymi opiniami. Przeglądnijmy ich portfolio. Być może czasem będziemy musiały udać się do innego miasta, zróbmy to! Tych zmian właśnie potrzebujemy.

Kolejny krok, ruch fizyczny i zdrowa dieta. Jeśli do tej pory byłaś kanapowym ziemniakiem, to jest to czego potrzebujesz! Kup karnet na siłownie lub basen. Zakup karnetu na cały miesiąc powinien Cię zmobilizować do tego, że skoro wydałaś już pieniądze to warto z niego skorzystać. Skonsultuj również swoją dietę z dietetykiem. Być może wystarczy wprowadzić kilka zmian, a być może czeka Cię prawdziwa rewolucja. Pamiętaj, zdrowa dieta to więcej energii i piękna cera!

Idealnym zwieńczeniem całej metamorfozy może być zmiana stylu i wymiana garderoby! Tutaj z pomocą przyjdzie nam stylistka. Określi nasz typ urody i doradzi, w czym będziemy najlepiej wyglądać. Nie bójmy się ryzykować i zerwać ze starym wizerunkiem. Jeśli nie mamy sami odwagi na ekstremalne zmiany, możemy wybrać się na zakupy ze stylistką (Kraków zob. Style And More) . Jest to opcja dodatkowo płatna, ale przy takich totalnych zmianach warto mieć obok siebie profesjonalistę!