Oryginalne szklane ozdoby

Jest coś magicznego w rękodzielnictwie. Obrazy na szkle, zdjęcia na szkle to przepiękne i niezapomniane pamiątki, ozdoby naszych domów, czy po prostu gadżety kupione na pchlim targu, do których po latach podchodzimy mocno sentymentalnie. Osobiście mam kilkanaście obrazów malowanych przez mojego przyjaciela, artystę, który potrafi wyczarować coś z niczego.

zdjęcia na szkleBo dla mnie obrazy na szkle to coś magicznego, coś oryginalnego i tylko mojego, bo stworzonego osobiście dla mnie. To najtrwalsza pamiątka, często wymarzona i jedyna. Co więcej, zdjęcia na szkle są równie emocjonujące, co warte pokazywania i umieszczania tego co najwartościowsze, czyli własnych przeżyć wakacyjnych, a może okolicznościowych imprez. Dla mnie dom bez pamiątek i bibelotów rodzinnych to dom bez duszy.

Zdjęcia na szkle, to nie tylko zwykłe zdjęcia, to także czar przebytych chwil, tych wspólnych, tych tylko naszych i tych niezapomnianych. Któż z nas nie zechce wrócić pamięcią do szczęśliwych chwil, do czasu, gdy przeżył coś i zapomniał? Obrazy na szkle wykonane na miarę nie pozwolą nam zapomnieć. „Ocalą od zapomnienia”, wskrzeszą „Wspomnień Czar”. A kiedy człowiek w sile wieku będzie musiał zmierzyć się z jesienią wieku, czyż nie będzie nam przyjemnie wrócić do samego siebie, ale nieznacznie młodszego? Spojrzeć na siebie z dystansu, pomyśleć nad przeżytym życiem.

Zróbmy zawsze coś tylko dla siebie, poddajmy się fachowości osoby wykonującej takie cuda, a życie zawsze będzie nas rozpieszczało, gdy tylko spojrzymy na namalowane szkło. Właśnie po to obrazy na szkle i zdjęcia na szkle są, a ich moc i przekaz będzie zawsze prowadził nas do pięknych i niezapomnianych chwil, bo tylko naszych chwil.