Ładny i zadbany uśmiech

Ładne i zadbane zęby to od zawsze synonim zdrowia, powodzenia w życiu, a często i statusu społecznego. Bez względu jednak na zasobność naszego portfela, wszystkim nam zależy, aby nasz uśmiech był promienny, a zęby zdrowe. Niestety, lata zaniedbań higienicznych, palenie papierosów, nałogowe picie kawy, jak również często unikanie jak ognia wizyt u stomatologa, kończy się próchnicą, licznymi ubytkami oraz brzydkimi przebarwieniami na zębach.

uśmiechRówne i białe zęby mogą odjąć lat i dodać urody, poza tym mamy je jedne na całe życie i warto zadbać o niego w taki sposób, aby zdrowe, służyły nam przez wiele lat. Jeśli już doszło do rażących zaniedbań i nasze zęby nie są zbyt ładne, pierwszym naszym krokiem powinna być wizyta u stomatologa, który oceni stan naszych zębów i dobierze odpowiednie leczenie. Kiedy już wszystkie zęby zostaną wyleczone, a może potrwać to wiele miesięcy możemy skorzystać z zabiegów jakie oferuje stomatologia estetyczna. Jest to pełen zakres usług, które mają na celu poprawienie wyglądu zębów. W porozumieniu ze stomatologiem możemy zdecydować się na zabieg wybielania zębów lampą w gabinecie (zobacz ofertę na: stomatologia-impla.pl/wybielanie-zebow/) lub w domu, za pomocą specjalnych nakładek  z żelem wybielającym.

Unikajmy kupowania w internecie preparatów do wybielania zębów. Jeśli nasze zęby są nierówne i przebarwione, a zależy nam na szybkim i trwałym efekcie i uzyskaniu pięknego uśmiechu, możemy zdecydować się na licówki. Są to bardzo cienki plastry porcelany, które mocowane są na stałe na przedniej stronie zębów. Uśmiech po zastosowaniu licówek jest biały, a zęby równe.