Księgowość moją pasją

Cztery lata temu poszedłem na studia o kierunku finanse i rachunkowość ze względu na fakt, iż księgowość zawsze była czymś co niezwykle mnie interesowało. Po tym planowałem otworzyć w mojej miejscowości moje własne biuro księgowe z racji tego, że takiego nie ma, a stale przybywa w okolicy firm, które przecież muszą się rozliczać i bez dwóch zdań biuro księgowe na miejscu mogłoby ich skusić. Co z kolei oznaczałoby, że będę miał szanse na klientów od razu na starcie działalności.

moje wlasne biuro ksiegoweStudia były dość trudne i bardzo się ciągnęły, ale na szczęście udało mi się je ukończyć zgodnie z planem. Bardzo dużo pomogli mi rodzice. Następnie postarałem się o kredyt i po pół roku udało mi się ruszyć i otworzyć w końcu moje własne biuro księgowe. Na początku było ciężko, a potem coraz to lepiej. Obecnie mam już kolejnych pracowników i wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku.

Wybór studiów okazał się, być bardzo dobry i dał mi pewną przyszłość. Obecnie nie muszę się martwić o finanse i to czy wszystko się uda. Czasami są gorsze miesiące, ale i tak wiem, że księgowość to coś, co chce robić. Przynosi mi to wiele satysfakcji i radości. Mam nadzieję, że w przyszłości moje biuro księgowe będzie rozwijało się jeszcze bardziej, szybciej i lepiej i kiedyś osiągnie podobny poziom jak Biuro Księgowe Talented Kraków – www.talented.pl – nie ukrywam, że ich działalność w zakresie księgowości jest dla mnie wzorem.

Liczę również na to, że nigdy nie zabraknie mi oddanych i lojalnych klientów. W moim mieście cały czas moja firma jest jedynym biurem księgowym w okolicy, dzięki czemu cały czas możemy się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Jeśli planujecie iść w tym kierunku, to jak najbardziej Wam to polecam. Musicie tylko lubić swoją pracę, a na pewno wszystko się uda.