Krówki weselne z grafiką czyli cukierki ślubne

Ślub kojarzy się z radością, podniosłą chwilą i prezentami. Musimy zaplanować mnóstwo rzeczy, zakupić wszystko co może okazać się potrzebne. Nie wystarczy biała suknia, garnitur i sala. No właśnie sala. Staramy się, by była najpiękniejsza, najwieksza i pod każdym możliwym względem naj. Skoro sala to wiadono, że stół. Prócz pięknych kwiatów i zastawy, znajdują się na nim prezenty. Nie prezenty dla młodych, ale dla gości. Goście lubią czuć się dopieszczeni, dostać coś dla siebie.

Mamy bardzo duży wybór różnych prezencików. Od figurek gipsowych po ślicznie zapakowane cukierki ślubne. Cukierki ślubne możemy idealnie dopasować do stylu i kolorystyki, którą wybieramy. Możemy kupić gotowe, zapakowane już paczuszki, ktore nie wymagają od nas żadnej pracy. Dla osób, które chciałyby mieć jakiś wkład własny w tworzenie pakiecików, idealne będą cukierki kupione na wagę, a opakowanie osobno.
Coraz częściej spotykamy cukierki ślubne spersonalizowane. Możemy wybrać nasze inicjały na słodyczach, albo też stworzyć swoje własne indywidualne papierki na cukierki. Wygląd cukierków czy ich opakowań zależy tylko od naszej wyobraźni.

Cukierki mogą pojawić się na każdym etapie wesela. Para młoda korzysta z nich już przy składaniu życzeń. Świadkowie rozdają je każdemu podchodzącemu do nich gościowi. Jeśli nie, cukierki czekają na stole przy nakryciu.Cukierki mają różną formę i kolorystykę. Możemy spotkać tradycyjne krówki, które każdy doskonale zna. Zapakowane w piękne papierki z inicjałami lub zdjęciami pary młodej.
Możemy spotkać piękne kolorowe kamyki, które wcale nie przypominają cukierków. Stanowią piękny dodatek i są idealną ozdobą stołu. Uzupełniają dekoracje kwiatowe.
Cukierki ślubne to świetny pomysł na niedrogi, ale smaczny upominek dla gości, który u każdego wywoła uśmiech. Zarówno para młoda jak i goście będą bardzo zadowoleni.