Krówki reklamowe z Twoim logo

Bez wątpienia każdy lubi słodycze, a jeśli możliwe jest ich otrzymanie za darmo, to już w ogóle poprawia się humor. Fakt tego, że lubimy być obdarowywani i przepadami za słodkościami wykorzystuje wiele firm. Nie chodzi tutaj jednak o to, że chcą one ludziom wciskać jakieś słodkości, które można u nich kupić.

Chodzi tutaj o marketing. Słodycze mogą zostać wykorzystane do promocji swojej marki i zwiększania jej świadomości w głowach potencjalnych klientów. Świetnym przykładem są krówki reklamowe . Nie jest z pewnością żadną tajemnicą to, że ludzie wręcz czują się sparaliżowani na widok osób stojących z ulotkami czy jakimiś bezwartościowymi dla nich broszurkami i chcą im je wcisnąć. Taka reklama jest wręcz zniechęcająca i nie przynosi tak świetnych rezultatów, jak ma to miejsce w przypadku krówek reklamowych.

Kto by nie chciał dostać pysznego łakocia i to bez żadnych zobowiązań? Jest to bardzo miły gest, który zostaje pozytywnie odebrany przez obdarowanego. Za pomocą słodkich upominków firma może budować pozytywny wizerunek i reklamować swoją markę. Warto to wykorzystać, gdyż w ten sposób możliwe jest promowanie się i to bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. Zakup dużej ilości krówek reklamowych nie jest czymś, co nadwyrężyłoby budżet firmy, a można spodziewać się bardzo pozytywnego odbioru i zyskania przychylności pożądanej grupy docelowej. Na cukierku można jak najbardziej umieścić swoje firmowe logo, a i nawet jakieś hasło reklamowe czy też dane kontaktowe mogą się zmieścić.